Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Medikal Asistans Hizmetleri

Küreselleşmeyle birlikte, giderek daha fazla insan, başka ülkelere seyahat ediyor. Uluslararası konukların sağlığını korumak için, yolcuların seyahatleri öncesinde ve esnasında tıbbi yardım kaynaklarını doğru bir şekilde algılayıp algılamadığını anlamak çok önemlidir. Uluslararası turizmin genişlemesi ve artması nedeniyle, seyahat yaralanmaları ve hastalıkları sıklığı her yıl artmaktadır. Bu nedenle ziyaretçilerin tıbbi konsültasyon sağlayan ve rehberlik eden hizmetler almaları gerekmektedir. Çünkü bu tür hizmetler sigorta şirketleri tarafından sunulan hizmetlerden değildir.

7/24 Acil Tıbbi Yardım

Son yıllarda yolcuları güvende tutacak ve tıbbi riskler açısından gönül rahatlığı sağlayacak donanıma sahip medikal rehberlik hizmetleri gelişmeye başlamıştır. Bu hizmetleri veren, en iyi tıbbi personeller ile önleyici tıbbi yaklaşıma sahip kuruluşlar her yıl milyonlarca yolcuya, seyahat yardımı ve 7/24 acil tıbbi yardım sağlar.

Bu kuruluşlar yalnızca telefon aracılığıyla tıbbi yardım sağlamaya çalışmak yerine, yeterli donanıma sahip uzman ekipler ile ziyaretçilerin en iyi medikal bakıma erişmelerine de yardımcı olur. Bu, ihtiyacı olanlar için stresi azaltmaya yardımcı olur ve aynı zamanda kendi iyiliklerinden sorumlu olanların diğer potansiyel risklerin sınırlı kalmasını sağlamasına yardımcı olur.

Medikal Rehberlik Hizmetleri

Ziyaretçiler ülkesinin dışındayken meydana gelebilecek tüm “makul ölçüde öngörülebilir” tıbbi durumları göz önünde bulundurarak seyahat personelini ve risk yöneticilerini destekleyebilecek ve seyahat sağlık risklerinin azaltılması için yol gösteren medikal rehberlik hizmetleri alabilirler.

Bu hizmetlerden faydalanmanın, ziyaretçilerin ruh sağlığı da dahil olmak üzere artan seyahat eden nüfus refahı, üretkenliğin artması, önemli finansal tasarruflar gibi pek çok olumlu geri dönüşleri vardır.

Tıbbi maliyetlerin pahalı, öngörülemez olması ve tüm dünyada değişebileceği gibi hususlar mevcuttur. Ancak yine de sağlığın hayattaki en önemli unsur olduğu unutulmamalıdır ve en iyi tıbbi bakımı sağlamayı öncelik haline getiren bir medikal asistans kuruluşu ile çalışmak mantıklı bir karardır.

Ziyaretçilere sağlanan tıbbi yardımın ötesinde, yolcuların adına havayolları ve ulaşım hizmetleriyle bağlantı kurmak için kurum içi seyahat destekleri de mevcuttur. Bu hizmet, onları bir sonraki mevcut en iyi uçuşa götürmeye, kaybolan pasaportlar ve diğer seyahat belgelerine yardımcı olabilir, yerel yasal temsilciyi bulabilir ve daha fazlasını sağlayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı/Yardım