Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Yolcu Gemileri, Yatlar ve Feribotlar

  • Anasayfa
  • Yolcu Gemileri, Yatlar ve Feribotlar

Yolcu gemileri, uzun yolculuklar için tasarlanmış olup, yolcuları tatile çıkacak yerlere götüren tatil yerleridir. Bazı gemi yolculukları bir veya iki gece kadar kısa sürerken, diğerleri 100 veya 120 gece sürebilir. Yolcu gemileri, uyumak için çeşitli kabinler, çeşitli yemek seçenekleri, eğlence, birçoğu feribot dahil, bir otelde veya tatil beldesinde bulamayacağınız kaplıcalar, spor salonları, havuzlar, barlar, kafeler ve diğer olanaklar sunar.

Yat genellikle ticari faaliyette bulunmayan, daha ziyade özel mülkiyete ait bir gemi, eğlence gemisi olarak tasarlanmıştır.

Büyük bir yolcu gemisi muhtemelen çok gemili bir sınıfın parçası olacaktır, bu da tasarım ve mühendislik maliyetlerinin iki ila beş gemide amorti edilebileceği anlamına gelir. Yüksek kaliteli bir yat muhtemelen özel bir tasarımdır. Motorlar ve diğer mekanik sistemler gibi emtia sistemleri kullansa bile, geri kalanının o belirli gemi için çıkarılması gerekir. Bu nedenle bazı yat seyahatleri yolcu gemisi seyahatlerinden daha pahalıya gelebilmektedir.

Açık deniz seyahatine çıkma fikri güzeldir ancak öngöremediğiniz pek çok sorunla baş başa kalmanız da olasıdır. Seyahat ile ilgili tüm problemlerinizi çözecek danışmanlık hizmeti veren bir firmayla anlaşırsanız içiniz rahat bir şekilde yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz.

Yolcu gemisi, yat ve feribot seyahatleri ile ilgili danışmanlık almak isterseniz operasyonunuzun her yönünün bütünlüğünü, güvenilirliğini ve başarısını sağlamak için uzman çözümleri mevcuttur. Danışmanlık hizmetleri müşterilerin farklı ihtiyaçlarına ve doğalarına göre özelleştirilebilir. Açık denizde de güvende hissetmek isterseniz seyahat asistans hizmetleri önerilir.

Gemi seyahatindeyken tıbbi sorunlarla uğraşmak stresli olabilir. Anlaşmış olduğunuz danışmanlık şirketi, yolcuların karmaşık bir sağlık sisteminde gezinirken desteklenmesini sağlar. Açık denizde de hızlı yanıt veren, yolculara, tatilcilere ve mürettebat üyelerine taleplerine göre tasarlanmış yüksek standart sağlık hizmetlerine erişim sağlayan yat seyahatleri mevcuttur.

Seyahat asistans hizmetleri yolcu navigasyonu, yolculuk öncesi, yolculuk sırasında ve yolculuk sonrası taramaları, belge ve tıbbi rapor çevirisi, tercüman hizmetleri, deniz, hava, kara ambulans taşımacılığı ve tıbbi geri dönüş, çağrı üzerine tıbbi bilgi ve tavsiye (teletıp), karmaşık tıbbi tedavi düzenlemeleri, durum yönetimi, maliyet sınırlaması, tahliye ve ülkesine geri gönderme, devlet izni ve bilgileri gibi daha pek çok konuda destek sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı/Yardım