Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Yol Yardım Hizmetleri

Yol yardımı hizmetleri, sürücülerin arızalı araçlarda küçük mekanik onarımlar ve ayarlamalar yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel hizmetleri ifade eder. Bir araçta yolunda gitmeyecek pek çok duruma rastlanır. İster lastik ister pil bitmiş olsun, herhangi bir nedenle aracınızı süremezseniz, sorunu kendiniz çözmeniz gerekir veya aracınızı eski haline getirmek için yol yardım servisini arayabilirsiniz.

Yol kenarı hizmetinin amacı, teknik sorunu son derece kısa sürede yerinde gidererek, ödeyenin onarım maliyetlerini düşürerek ve hareket kabiliyetini sağlayarak sürücü ve sigortacıya en hızlı ve en uygun çözümü sunmaktır.

Sigorta şirketleri genellikle yol yardımı hizmetleri sağlayan bir şirketler ağıyla ortaklık yapar. Sigorta poliçeniz yol yardımını kapsamıyorsa, sakin olun ve sorunun çözülmesi için en yakın ve güvenilir servisi arayın. Yol kenarı yardım hizmetlerinin bazı türleri aşağıda verilmiştir:

Akü Takviyesi ve Diğer Takviyeler

Aracınızın aküsü bittiğinde ve takviye ile çalıştırmanız gerektiğinde ne yapmalısınız? Bir yolun ortasında sıkışırsanız, aracınızı güvenli bir yere götürün. Servis, acil müdahale sağlayan bir şirket çağırabilir. Modern araçların çoğunun takviye gerektirmesi pek olası değildir. Sorunu kalıcı olarak düzeltmek için arabanızdaki eski pili değiştirmelisiniz.

Düz Lastik

Patlak lastik, herhangi bir profesyonel yardım olmadan düzeltilebilecek başka bir yaygın sorundur. Ancak, lastiği değiştirecek bilgi ve araçlara sahip değilseniz, bir yol yardım uzmanını aramanız ve anında yardım almanız iyi olur. İhtiyati tedbir olarak, aracınızın lastiğini düzenli olarak inceleyin; beklenmedik sorunları önlemek için eski lastikleri zamanında değiştirin.

Kilitleme

Herhangi bir nedenle arabanızın kilidini açamadığınızda durum güzel bir günü gerçekten mahvedebilir. Hızlı çözüm, bir lokavt servisini aramaktır, yol yardımı türlerinden biridir. Yol yardım görevlisi, bir kapının kilidini açacak uzmanlığa ve araçlara sahip olmalıdır. Servis görevlisi kapının kilidini açamazsa, bir çilingir servisini arayın. Ayrıca, saygın yol yardımı şirketleri de çilingir hizmetleri vermektedir.

Yakıt Dağıtımı

Yakınlarda benzin istasyonu yokken bir aracın benzini bittiğinde yakıt dağıtım hizmeti gereklidir. Bir yol yardımı hizmetleri görevlisi, aracı en yakın benzin istasyonuna götürmeye yetecek kadar gazı verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı/Yardım