Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Seyahat Asistans Hizmetleri

Seyahat asistans hizmetleri, seyahat sırasında acil bir durumda destek hizmetleri sağlar. Seyahat yardım planları nispeten uygundur ve seyahat sigortasının aksine, seyahatinizin maliyetine dayalı olmayan belirli bir ücret ödersiniz.

Seyahat asistans hizmetleri şunları sağlar:

  • Kayıp veya gecikmiş bagaj takibi
  • Tıbbi yardım hattına erişim
  • Acil tıbbi tahliye ve ülkesine geri gönderme
  • Acil seyahat düzenlemeleri
  • Kayıp veya unutulmuş reçetelerin değiştirilmesi
  • Yasal, tıbbi, dişçilik ve ilaç yönlendirmeleri
  • Acil nakit avansları ve kredi kartı değişimi
  • Çok dilli çeviri

Seyahat asistans hizmetlerinin amacı, seyahat ederken (veya hatta öncesinde) size yardımcı olmaktır. Belirlenmiş üçüncü şahıs yardım hizmetleri sağlayıcımız, tıbbi acil durumlar, dil çevirileri ve daha fazlasıyla ilgili yardım için günde 24 saat hizmetinizdedir. Seyahat sigortanıza dahil olan yardım hizmetleri, karmaşık durumlarda size yardımcı olabilir.

Tıbbi bir acil durumu veya bir ölümü yönetmenize, hava ambulansı ayarlamanıza veya tıbbi bir tesise nakletmenize, en iyi hastaneleri ve doktorları bulmanıza, yerel adetler, kanunlar ve gereklilikler doğrultusunda ilerlemenize, yabancı bir ülkenin yerel dilinde iletişim kurmanıza seyahat asistans hizmetleri almak yardımcı olur.

İş amaçlı seyahat edenlerin de emniyetini ve güvenliğini sağlamak, bakım görevi yükümlülüklerinin önemli bir bileşenidir ve seyahat sigortası ve yardım hizmetleri, yolcuya biraz gönül rahatlığı sağlamanın yanı sıra hem çalışanları hem de şirketi korumaya yardımcı olabilir.

Seyahat noktanızdaki sorunlarla ilgili güncellemeleri seyahatinizden önce ve seyahat ederken gerçek zamanlı olarak almalısınız.

Birçok yolcu, seyahat sigortası ve seyahat yardımı hizmetlerinin aynı olduğuna inanmaya sevk edilmiş olabilir, ancak bunlar aslında iki ayrı tür seyahat koruma kapsamıdır. İkisi arasındaki fark, seyahat yardım hizmetlerinin bir yolculuk sırasında acil bir durum olması durumunda 7/24 anında destek sağlaması ve seyahat sigortasının yolculuk bittikten sonra yolculuk sırasında meydana gelen belirli kayıplar için geri ödeme sağlamasıdır. Seyahat yardımı hizmetleri ayrıca hastaneye kabul garantisini (diğer yolların başarısız olduğu kanıtlandıktan sonra hastaneye kabulü güvence altına almak için ve gerekirse ön ödeme içerir) ve aşılama bilgilerini içerir. Seyahat sigortası planınızla birlikte sunulan tüm yardım hizmetleri ve ayrıca belirlenmiş seyahat yardımı sağlayıcısı poliçenizde listelenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı/Yardım