Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Neden Everest Assistance

Everest Assistance olarak 2008 yılında kapılarımızı açtık ve hizmet vermeye başladık. Çözüm odaklı bir hizmet anlayışı benimseyerek desteğe ihtiyacı olan tüm müşterilerimize profesyonel asistanlık hizmetleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Gerçek ve tüzel kişi statüsündeki her bir farklı müşteri grubu için memnuniyeti en üst seviyede tutmakla birlikte olası problemler için aldığımız önlemler sayesinde herhangi bir mağduriyetin doğmasına izin vermedik.

Başta medikal turizm, seyahat, deniz araçları, ambulans, yol yardım, danışmanlık ve turist sağlık hizmetleri olmak üzere geniş hizmet yelpazemiz ile farklı alanlarda da Everest Assistance olarak varlığımızı sürdürüyoruz. Hizmet ağımızın genişliği ve bu genişliği sağlayan profesyonel çözüm ortaklarımız sayesinde kaliteyi ve güveni de en üst düzeye çıkarmış bulunmaktayız.

Kalite ve hizmet yönetimi gibi güvenilirliği artıran programlar dahilinde sahip olduğumuz belge ve sertifikalarla marka değerimizi yükseltip asistanlık hizmetine ihtiyaç duyan misafirlerimizi güler yüzle karşılıyoruz. Verdiğimiz hizmetler için gerekli olan izin ve belgeleri ise hem ulusal hem de uluslararası kurumlardan temin ederek güvenilirlik ilkemizi ön plana çıkarıyoruz.

Alanında uzman, eğitimli, deneyimli ve profesyonellik anlayışı gelişmiş olan bir ekiple çalışarak acil durumların pragmatik bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz. Yeniliğe açık olmakla birlikte inovatif yöntemler sayesinde ileri görüşlü bir şekilde çalışıyoruz. Bu sayede mevcut durumun çözüme bağlanması ile birlikte gelecek için de hazırlıklı olma konusunda müşterilerimizi donatıyoruz.

Everest Assistance olarak profesyonel, güvenilir, ulaşılabilir ve yüksek kaliteli asistanlık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz ve Özel Levent Hastanesi, Özel Ata Sağlık Hastanesi ve OTA & Jinemed Hastanesi gibi özel hastanelerle işbirliği yapıyoruz.

Acil Çağrı/Yardım