Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Ekibimiz

Everest Assistance olarak kaliteli hizmet sunma başarımızı ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmiş olmamızı ekibimizi borçluyuz. Ekibimizde yer alan tüm üyelerimizi hem teknik hem de duygusal yönlerden değerlendirerek aramıza dahil ettik ve mükemmel bir takım kurduk. Vizyonu geniş, inovatif düşünebilen, çözüm odaklı ve problem çözme yeteneğine sahip bireylerden oluşan ekibimiz, hizmet kalitemizi artıran en önemli unsurdur.

Ekip ağacımızın en üst noktasından en alt noktasına kadar tüm çalışma arkadaşlarımız özenle seçilmiş olup alanında eğitimli kişilerdir. Hem akademik hem de mesleki eğitimini başarı ile tamamlamış olan ekip üyelerimiz, tecrübelerini yansıttıkları tüm operasyonları başarı ile sonuçlandırmaktadır. Ekip üyeleri arasındaki bağlılık ve işe olan adanmışlık sayesinde verimli bir hizmet sunabilmekteyiz.

Bununla birlikte yönetici pozisyonundaki üyelerimiz, asistans hizmet organizasyonlarını minimum maliyet gerektirecek ve en hızlı sonuç verebilecek şekilde yönetmektedir. Ekibimizin güler yüzü ve yapılan işe yansıyan mutluluk sayesinde müşterilerimiz de her zaman mutlu ayrılmaktadır. Ekibimiz her zaman ulaşılabilir durumdadır. Müşterilerimiz, ihtiyaç duydukları her an, konu ile ilgili ekip üyemizle iletişim kurabilme özgürlüğüne sahiptir. Bu durumda üyelerimiz hızlı cevap verir ve söz konusu sorunu en hızlı şekilde çözer. Aynı zamanda hem sonuç odaklı olmaları hem de süreci verimli bir şekilde yönetmeleri, güven kazanmamızı sağlamaktadır.

Acil Çağrı/Yardım