Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Çözüm Ortaklarımız

Everest Assistance olarak tüm hizmetlerimizi, ilgili hizmet alanındaki profesyonel kurum ve kuruluşlar ile yaptığımız ortaklıklar doğrultusunda yürütüyoruz. Kurduğumuz çözüm ortaklıkları hizmet ağımızı genişletmemizi sağladı ve bu sayede asistanlık hizmetlerine ihtiyaç duyulan her sektörde faydalı oluyoruz.

Çözüm ortaklarımız arasında bulunan firmaların ulaşılabilirliği, bilinirliği, güvenilirliği ve yüksek marka değeri hizmet kalitemizi artırmamıza yardımcı olurken aynı zamanda müşterilerimizin sorunsuz destek almasını da sağlıyor. Bununla birlikte çözüm ortaklarımızın yaygın ağları sayesinde zaman ve mekân fark etmeksizin 365 gün, 24 saat hizmet verebiliyoruz.

Merkezimizin ve şubelerimizin bulunduğu konumlar olmak üzere hizmet kapsamına aldığımız onlarca ülke ve şehirde, tüm lokasyonlarda destek sunuyoruz. Bununla birlikte seyahat durumlarında asistans hizmetlerimiz de çıkış noktasından varış noktasına kadar tüm destinasyonda aktif olur.

Çözüm ortaklarımız hastane, klinik, otel, çekici, araç kiralama, tekne kiralama ve transfer firması gibi farklı alanlarda hizmet sunan kişi, kurum ve kuruluşlardan oluşmaktadır.

Acil Çağrı/Yardım