Web sitemiz yenilenmiştir. everestmedicalservice.com

Avantajlarımız

Yaptığımız çalışmaların, yürüttüğümüz projelerin, yönettiğimiz organizasyonların ve sunduğumuz hizmetlerin tümünü maksimum faydaya odaklanarak sonuçlandırıyoruz. Sadece iş sahasında değil, kurum içinde de hem kendimize hem de müşterilerimize avantaj sağlayacak çözümler üretiyoruz. Ekip üyelerimizin geniş bilgi kapasitesine sahip olması ve sürekli öğrenme eylemi içerisinde bulunması, müşteri taleplerini doğru anlayıp hızlı cevaplamamıza olanak sağlıyor.

Müşterilerimiz için ulaşılabilir olduğumuzu, 7/24 aktif olan çağrı merkezimiz ile gösteriyoruz. Hizmet kapsamımıza giren her konuda, günün her saatinde sorularınıza cevap verebilecek çağrı merkezimiz sayesinde avantaj sağlıyoruz. Çağrı merkezimizi son teknoloji alt yapılar ile destekleyerek kesintisiz bir bağlantı sayesinde iletişimde kalıyoruz.

Lojistik hizmetlerimizi sahada çözen personellerimiz ile birlikte dijital hizmetlerimiz için de kurum içinde güvenlik sağlayıcı personellere sahibiz. Elektronik ortamdaki bilgi ve belgelerin güvenli bir şekilde saklanması ve hızlıca temin edilebilmesi için bilgi teknolojileri ekibimizin sunduğu avantajlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.

Acil Çağrı/Yardım